Design na hranici – 14. ročník

Konferencia Design na hranici je neformálna odborná séria prednášok o designe, organizovaná študentmi Digitálneho designu Univerzity Tomáša Baťu v Zlíne. Na rozdiel od ostatných konferencií, si táto zakladá na neformálnej a priateľskej atmosfére. Tešiť sa môžete na rečníkov z rôznych oblastí designu, ktorí predstavia niečo zo svojej práce. Návštevníkov čaká 6 rečníkov, diskusia a večerný videomapping.

Tento návrh pozostáva z dvoch grafických elementov, a to upraveného písma a 3D objektu. Upravené písmo bolo inšpirované tvorbou Laszla Moholy-Nagyho, konkrétne typofotografiou. Písmená sú roztiahnuté, stlačené, pokrútené a mierne rozhýbané, dodávajú tak posit pohybu a vývinu. Druhým prvkom je 3D kov, ktorý má čisto estetickú fukciu, referuje na moderné trendy a smer designu.

Prototyp webu

Prezentácia Design na hranici 14. ročník