Týden škol na Valašsku

Školství již nemusí být zastaralé, ale stále může ctít tradice. Vizuální styl kampaně s názvem „Týden škol na Valašsku“ jsem proto dala podobu hravých prvků, které i ve svém zjednodušení stále odkazují na valašskou kulturu, kroje a také na dětské kresby. Především modrotisk, hrdá tradice Valašska, mi byl inspirací při volbě barevnosti. Převládající modrá barva sjednocuje celou tvář kampaně, které jde o zlepšení vnímání učitelské profese a vzdělávání obecně. Výsledkem je šablona, která je efektivní díky své jednoduchosti. Uživatelé si ji mohou snadno přizpůsobit v online editoru Canva a jednotlivé prvky najdou své využití od vytváření příspěvků na sociálních sítích, přes prezentace až po plakáty či pozvánky.

Hana Marková