Týden škol na Valašsku

Pro sdružení Valašských škol navrhuji marketingovou komunikaci pro Týden valašských škol a podobné události. Projekt se zaměřuje na sjednocení vizuálního stylu pomocí modulárních prvků, které jsou snadno použitelné i pro ne-grafiky, jako jsou učitelé, aby jim usnadnili práci při propagaci škol. Cílem projektu je zlepšit obraz učitelů a pracovníků ve školství.

Mé zpracování zahrnuje jednoduché, ale pestře barevné prvky a symboly z geometrických tvarů a „doodles“, které mohou vizuálně obohatit obsah například pro sociální sítě. Logo škol vychází ze symboliky Valašska – zjednodušeně znázorňuje ikonickou krajiny, budovu školy a srdce, které navozuje pozitivní asociaci se školou a přispívá k cíli projektu.

Tereza Prudilová