Dětské oddělení pro prodejny Baťa

Hlavním jednotícím prvkem dětského oddělení jsou zvířecí stopy, které mají oddělit toto oddělení od zbytku prodejny. Zároveň mají zaujmout děti a hravou formou v dětském koutku je zabavit a přiučit stopám zvířat.

Multifunkční stůl / dětský koutek
pro dětské oddělení je vyroben multifunkční stůl, kde děti mohou poznávat, které stopy patří jakému zvířátku tak, že nadzvednou kolečko se stopou, kde uvidí o jaké zvířátko se jedná. Zároveň si mohou z jiného kulatého otvoru vzít omalovánku a dané zvířátko si vybarvit.

Značení do dětského oddělení
Do dětského oddělení zavedou nejen dětské zákazníky zvířecí stopy nalepené na podlaze prodejny.

Stojany na dětské boty
Na již fungující stojany, které jsou v nových prodejnách Baťa jsou dosazeny malé samolepky stop zvířat, aby byl celý dětský sjednocen.

Klára Kiesewetterová

Ateliér Produktový design