Střední škola Edvarda Beneše web

Zadaním bolo vytvoriť web pre desktop ale taktiež aj mobilnú verziu. Tentokrát sme už dostali hotvú identitu k webu s ktorou sme mali ďalej pracovať. Čiže správna práca s logom, farebnosť jednotlivých súčastí školy a pod. Na webe bolo treba vysvetliť mnoho vecí užívateľom a to, že škola má tri súčastí a že to celé spadá pod jednu školu. Web som urobila prevažne s množstvom whitespaceu. Detail som dávala hlavne na fotografie a na titulky stránok som použila font Beneš Type, ktorý patrí k identite. Taktiež som sa snažila budúcemu uživateľovi podsúvať jednotlivé farby súčastí školy, aby sa mu neskôr na stránke lepšie orientovalo. Dbala som na prehľadnosť a jednoduchosť, čiže som dala možnosť dropkovej navigácie a zároveň aj možnosť všade prítomneho menu.

Bianka Demčáková