Vizuální styl dokumentárního filmu „Hodnota člověka“

Cílem mé bakalářské práce bylo vytvořit vizuální styl pro dokumentární film „Hodnota člověka“. Režisérkou je studentka Masarykovy univerzity v Brně Marie Vosáhlová, která film zpracovává v rámci svého bakalářského projektu. Výstupem mé bakalářské práce je filmový plakát, webová stránka dokumentu, úvodní a závěrečné titulky, grafika pro sociální sítě a crowdfundingovou kampaň a brožura.

Dokumentární film „Hodnota člověka“ ukazuje život sociálně znevýhodněných lidí komunitního bydlení v Senici na Hané. Lidí, kteří se z různých důvodů ocitli bez rodiny a přátel, finančního příjmu, střechy nad hlavou. Na základě těchto faktorů mnohdy pro sociální systém „ztratili hodnotu“. Protože přestali být pro společnost přínosní, byli „dáni stranou“.

PROTOTYP CELÉHO WEBU — ODKAZ ZDE

Roman Nevrlý